KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 17536344

nr 1753 6344

Hasse Lindroth

(f. 1938), Sverige

Färgetsning, "Från köket". Signerad, numrerad 11/75, daterad -96. Bildmått: 30x23,5, yttermått inklusive ram: 44x36 cm

Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:55:28

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hasse Lindroth

Läs mer om Hasse Lindroth