KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14976374
nr 1497 6374
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Collage, Signerad, daterad 75 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:44:33
20/10 21:53:09
700 kr
21/10 15:04:47
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks