KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 12191278
nr 1219 1278
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Collage, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad -90. Motivet: 120x90 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:48:33
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist