MÖBLER / Bord / Soffbord 8838674

nr 883 8674

Soffbord

20-tal, Intarsia, diameter: 88, höjd: 60

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 24 mars 2014
kl 20:25:53