SILVER & METAL / Silver / Coffee set 8547353
nr 854 7353
COFFEE SET
3 pcs, silver, Importstämplar, 1200g ca, bucklor.
3 delar, silver, Importstämplar, 1200g ca
Condition: bucklor
5000
SEK 3000
Monday October 21 2013
at 19:11:22
16/10 16:04:36
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver