KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14776257
nr 1477 6257
Kolteckning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Porträtt av Strindberg, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:43:19
500 kr
600 kr
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
2.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)