KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14687049
nr 1468 7049
Daniel Jensen
(f. 1972), Sverige
"The Mansion". Signerad a tergo. Kolteckning, 70x100 cm
Daniel Jensen, svensk konstnär född 1972.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:06:53
2.000 kr
2.400 kr