SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Champagnekylare 6536140
nr 653 6140
Champagnekylare
Nysilver, höjd: 29
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 18:50:11
27/8 21:28:56
300 kr
29/8 21:54:11
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.