MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10458425
nr 1045 8425
Stolar
12 st, barockstil, skinnklädda
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:35:24
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr