MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16569157
nr 1656 9157
Stolar
4 st, Sent 1800-tal, ek
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:46:50
300 kr
400 kr