MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9287605
nr 928 7605
Stolar
6 st, nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:59:18
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)