MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597065
*
nr 859 7065
Stolar
1 par, teak/rotting, 1950-tal, (liten rottingskada)
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:57:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:48:43
1
150 kr
11/11 19:27:18
2
200 kr
11/11 19:31:33
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar liten rottingskada rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42
-
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:56
-
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:54
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7065
Stolar
1 par, teak/rotting, 1950-tal, (liten rottingskada)
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 17:48:43 | 1 | 150 kr |
| 11/11 19:27:18 | 2 | 200 kr |
| 11/11 19:31:33 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar liten rottingskada rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42 -
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:56 -
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:54



