MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6492432
nr 649 2432
Stolar
9 st, Sadeljord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 17:50:40
27/7 12:04:19
2/8 10:31:19