MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 5991330

nr 599 1330

Stol

1800-tal, bemålad, handsnidad, höjd: 108, slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 september 2009
kl 17:13:05

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.