MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 13185312

nr 1318 5312

Stol

1800-tal, Göteborgsmodell

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:45:46

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.