MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8772576
nr 877 2576
Stol
svartmålad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:51:04
20/2 15:57:56