MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 10926173
nr 1092 6173
Stol
senbarock
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2017
kl 19:18:09
400 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr