KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14477450
nr 1447 7450
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 17/60, bladets mått: 56x45, yttermått inklusive ram: 67x55 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 21:01:32
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard