KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9489660

nr 948 9660

Alain Soucasse

(f. 1951), Sverige

Carborundumetsning, Alain Soucasse (f. 1951), signerad, 56/100, motivet: 39x29

Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 mars 2015
kl 18:59:44

14/3 06:35:30 1      Vinnande bud

Alain Soucasse

Läs mer om Alain Soucasse