KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17277286
nr 1727 7286
Carborundumetsning (f)
Martin Tobias, Regatta. Signerad, numrerad 183/250. Bildmått: 92x62 cm, yttermått inklusive ram: 109x79
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:30:12
29/9 17:39:23