FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 11811389
nr 1181 1389
BOOKCASE
1930s. Length: 120, width: 26 cm, height: 88 cm, wear.
30-tal. Längd: 120, djup: 26 cm, höjd: 88 cm
Condition: slitage
SEK 450
Monday May 7 2018
at 21:00:26
200 kr
250 kr
400 kr