MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 13226198
nr 1322 6198
Bokhylleskåp
ett par, 1950/60-tal, Svenska Möbelfabrikerna AB, AB Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors. Nyckel, stämpelsignerade. Bredd: 110 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 159cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:43:21
21/4 01:50:17
27/4 18:09:53