KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14204035

nr 1420 4035

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik / collage, "Svarta lådan". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 36x52

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:50:36

17/9 16:43:27 1      100 kr
27/9 18:45:37 2      Vinnande bud

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz