KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / skisser 16164105
nr 1616 4105
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Blandteknik / skisser, 5 st, Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma (1904-1997), skämtteckningar. Signerade, blandteknik, yttermått inklusive ram: 21x16 - 32x27 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:13:24
25/4 23:31:42
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma