KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14817399
nr 1481 7399
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Blandteknik / collage, 2 st. Signerad -93, Bladets mått: 20x27 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Dan Nygård, född 1943 i Dalarna, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:24:12
2/8 02:13:08
100 kr
8/8 19:19:13