KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 16715138

nr 1671 5138

Nils Gunnar Zander

(f. 1944), Sverige

Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, daterad 87,57x51 cm, yttermått inklusive ram: 72x67 cm

Nils Gunnar Zander, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

700 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:26:17

Nils Gunnar Zander

Läs mer om Nils Gunnar Zander