KONST / Skulptur & konsthantverk / Blackamoreskulpturer 9794440

nr 979 4440

Blackamoreskulpturer

1 par, 1800-tal, höjd: 35 cm

Kondition: En skulptur med lagning

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 7 september 2015
kl 18:39:58

4/9 17:20:04 1      1.000 kr
6/9 12:59:12 2      Vinnande bud