KONST / Skulptur & konsthantverk / Blackamoreskulpturer 9794440
nr 979 4440
Blackamoreskulpturer
1 par, 1800-tal, höjd: 35 cm
Kondition: En skulptur med lagning
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:39:58
4/9 17:20:04
1.000 kr
6/9 12:59:12