MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Barnstol / bänk 13857476
nr 1385 7476
Barnstol / bänk
omkring 1900, fällbar. Längd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:46:53
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr