Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / BarskÃ¥p 9614089



*

nr 961 4089


Barskåp

Fd TV-skåp, Teak, längd: 88 cm, djup: 42 cm, höjd: 90 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 maj 2015
kl 18:07:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
8/5 11:03:47 1      100 kr
9/5 15:55:44 2      150 kr
9/5 23:43:29 1      200 kr
10/5 19:07:01 3      250 kr
11/5 17:49:46 4      500 kr
11/5 17:53:50 3      350 kr
11/5 17:53:50 4      400 kr (Budbetjänt)
11/5 17:54:28 3      450 kr
11/5 17:54:28 4      500 kr (Budbetjänt)
11/5 17:54:52 3      700 kr
11/5 18:02:25 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 11 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåp fd tv-skåp skåp teak teakmöbler trä
  • 6037 Bokhylla
    i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:55
  • 6740 Bokhylla
    omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 107 cm, djup: 40..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:42
  • 6685 BokhylleskÃ¥p
    1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelinredning, B..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:32
  • 6361 GarderobsskÃ¥p
    Senjugend, Ek, dörr med spegel. Bredd: 90 cm, djup..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:36
  • 6424 HörnskÃ¥p
    sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:09
  • 6679 PottskÃ¥p
    2 st snarlika, med olika stenskivor, låda i sarg, ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:49




Ladda ner broschyr