KONST / Litografier / Konstmapp 8102006
nr 810 2006
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944) + Madeleine Pyk (f. 1934), 10/220 signerade, bladets mått: 50x70
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:42:14
9/1 15:25:36
1.200 kr
26/1 16:14:24