FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 10656092
nr 1065 6092
ARMCHAIRS
3 pcs, english style, 20th century, wear.
3 st, engelsk stil, 1900-tal
Condition: slitage
800
SEK 300
Monday October 31 2016
at 18:58:46