MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 6398728
nr 639 8728
Karmstolar
1 par, 1880-tal, skinn, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 maj 2010
kl 19:21:36
1.500 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.900 kr
1.800 kr