MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 7267315
nr 726 7315
Karmstol
Sadelgjord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
850 kr
måndag 21 november 2011
kl 19:23:06
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
400 kr
600 kr
600 kr
650 kr
800 kr
800 kr