FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9636107
nr 963 6107
ARMCHAIR
1950s, leather, wear.
50-tal, Skinn
Condition: slitage
1500
SEK 1000
Monday May 25 2015
at 20:34:25
25/5 19:13:06