MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 16229394

nr 1622 9394

Fåtölj

+ kudde, 1940-tal, Jofef Frank textil, "Anakreon"

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:07:03

23/5 19:40:50 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko