MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14774264
nr 1477 4264
Karmstol
Louis XVI-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:07:53
150 kr