MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14965313
nr 1496 5313
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:58:14
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)