MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 16108220

nr 1610 8220

Axel Larsson

(1898-1975), Sverige

Karmstol, För Bodafors

Kondition: slitage, skador

Axel Larsson, svensk möbelformgivare född 1898 i Medelpad, död 1975.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:43:30

1/4 15:56:08 1      Vinnande bud

Axel Larsson

Läs mer om Axel Larsson