KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13385090
nr 1338 5090
Akvarell
Hasse Karlsson, Signerad, "Litet stilleben", bladets mått: 17x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:25:20
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr