KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Reklamskylt 17098066

nr 1709 8066

Reklamskylt

Crescent, Lindblads, Papper, 60x40 cm, oramad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:23:17