nr 1274 6363

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Fartyg vid Riddarholmskajen, Stockholm. Signerad, daterad -99. Bladets mått: 56x72 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

28.500 kr

måndag 9 september 2019
kl 21:07:31

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz