Föremål som liknar
6107 Takarmatur
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2024
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2024
5266 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2024
6407 Skulptur
Såld: 22.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6043 Glasfrukter
9 st, 4-22 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6073 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
4185 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 juli 2024
6222 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6013 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024