Föremål som liknar
6179 Parti grafik
Såld: 200 kr
Såldes den 1 juli 2024
6314 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6156 Bänkar
2 st, Fällbara ben. Längd: 220 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 1 juli 2024
6197 Färglitografi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 1 juli 2024
5113 Skulptur
Patinerad metall. Höjd: 45 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6124 Ljuskrona
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6393 Blandteknik
Såld: 1.400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6128 Bordspendyl
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
5176 Stolar
4 st, 1800-tal, björk
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024