5015 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 29 augusti 2022 -
6034 Telefoner
4 st + växel, LM Ericsson. Höjd: 31-34 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 13 april 2020 -
1050 Bordstelefoner
2 st, bland annat: Växeltelefon, 1920-/30-tal
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2013
1184 Telefon
Såld: 300 kr
Såldes den 7 februari 2011 -
3192 Telefon
växel, m.ä
Såld: 550 kr
Såldes den 27 augusti 2007 -
6668 Telefon
kontorsväxel m ä Ericsson
Såld: 350 kr
Såldes den 18 september 2006
7411 Mynt
Växelmynt Svenska Utländska, totalvikt 6 Kg
Såld: 450 kr
Såldes den 3 mars 2003 -
4165 Ratt+
växelspakskrycka, Audi, Ädelträ
Såld: 650 kr
Såldes den 6 maj 2002