Föremål som liknar signerad
9145 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 23 september 2024
2014 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
9160 Oljemålningar
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
9142 Gouache
Såld: 450 kr
Såldes den 23 september 2024
8135 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 23 september 2024
9179 Gouache
Såld: 600 kr
Såldes den 23 september 2024
9154 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2024
9116 Oljemålning
Såld: 4.600 kr
Såldes den 23 september 2024
9269 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2024