Föremål som liknar signerad
1013 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6223 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6426 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7079 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7205 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6552 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7150 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7041 Skulptur
brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026