Föremål som liknar porträtt
1029 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 23 september 2024
8066 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2024
8124 Silkscreen
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2024
8079 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
8102 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 16 september 2024
8052 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 16 september 2024
7359 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 16 september 2024
8152 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2024
7248 Etsning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 9 september 2024