Föremål som liknar monogram
6359 Kökshanddukar
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6338 Skulptur
Huvud, Keramik, monogramsignerad. Höjd: 20 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6346 Kökshanddukar
18 st, linne, med monogrambrodyr, vita
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6355 Kökshanddukar
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
2002 Puderdosa
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 december 2025
1001 Akvarell
Såld: 3.200 kr
Såldes den 15 december 2025
3035 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 15 december 2025
5176 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
3005 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2025