Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar monogram


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6355 Kökshanddukar
    30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, 75x60..//
    Såld: 500 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 2002 Puderdosa
    Wiwen Nilsson (1897-1974), Sverige. Sterlingsilver..//
    Såld: 1.600 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 1001 Akvarell
    Olof Hermelin (1827-1913), Sverige. Signerad, date..//
    Såld: 3.200 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025




Ladda ner broschyr