Föremål som liknar hästmotiv
8262 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juni 2023
7315 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 28 mars 2022
8005 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 19 mars 2018
1086 Litografier
3 st, Hästmotiv, motivets mått: 17x22
Såld: 300 kr
Såldes den 29 juli 2013
5160 Etsningar
6 st, hästmotiv, England, 30x35
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 mars 2013
9736 Tavlor
2 st. hästmotiv, motivets mått: 17x27 + 24x32
Såld: 300 kr
Såldes den 19 november 2012
7447 Oljemålningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 september 2012
5526 Tavlor
4 st, Hästmotiv
Såld: 650 kr
Såldes den 17 september 2012
5316 Träsnitt
2 st, Kina, Hästmotiv, motivets mått: 39x27
Såld: 200 kr
Såldes den 17 september 2012