2555 Oljemålning
Albert Wolf, alpstuga, 33x24
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2017 -
4242 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2013 -
5631 Oljemålning
Sign, Alpstuga, 60x74
Såld: 600 kr
Såldes den 30 juni 2008
5733 Akvarell
Curt Sauer, "Alpstuga", 24x33
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2008 -
5119 OLJEMÃ…LNING
1800-tal, alpstuga, 27x21
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 december 2001